+90 282 725 20 22

Sosyal Medyada Biz}

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR
Merak Ettiğiniz ne varsa bize sorabilirsiniz. Sizler için merak edilen başlıca soruları aşağıda yanıtladık.

EĞİTİM SERTİFİKAMI NE ZAMAN ALIRIM? ?
Sertifikanızı Eğitiminizi Tamamladıktan Sonra 2 Hafta İçerisinde Alabilirsiniz.

EĞİTİME KATILMAK İÇİN ÖN KOŞUL VAR MI ?
Hayır Herhangi Bir Koşulumuz Yok Eğitim almak istediğiniz bölümle ilgili daha önce bir eğitim almadıysanız eğitim danışmanlarımız size başlangıç eğitimlerini önericektir.
EĞİTİM SÜRESİ NE KADAR ?
Eğitim Süreleri Eğitim Almak İstediğiniz Alana Göre Değişiklik Gösterebilir. Eğitim sürelerimizin her alan ve branş için standart bir süresi yoktur. Autocad başlangıç kursu 2 ay sürebilirken yazılım kurslarımız 6 ay kadar sürebilmektedir. Hafta içi ve Hafta sonu grublarımızda haftada yapılan ders saat sayısı değiştiği için değişiklik gösterebilir. Bu süreye resmi bayramlar ve diğer tatil günleri dahil değildir.
SERTİFİKA ALACAK MIYIM ?
Evet, Eğitimlerin Sonunda En Az 1 Adet Sertifika Veriyoruz Aldığınız eğitimle ilgili Sönmez Akademi sertifikası alamaya hak kazanıyorsunuz. M.E.B. Onaylı programlarda (bilgisayar işletmenlik Sertifikası) M.E.B. Onaylı sertifika sahibi olursunuz. Özel eğitim aldığınızda Kurum ve M.E.B Onaylı 2 adet sertifikaya sahip olursunuz. - Autodesk ürünlerinde Autocad kursu yada 3ds max kursu aldığınızda Uluslararası geçerliliği olan Autodesk Sertifikası Alabilirsiniz.
EĞİTİM ÜCRETLERİ VE ÖDEME ŞEKLİ
Eğitim ücretleri eğitim aldığınız alanda yapılacak ders saati üzerinden hesaplanır. Grup eğitimleri özel eğitimlere göre fiyat konusunda daha uygundur, özel eğitimler birebir olarak kursiyerimize uygun saatlerde yapılmaktadır. Grup eğitimlerinde çeşitli zamanlarda ve toplu olarak geldiğinizde özel indirimler uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Eğitim Ücretlerini Elden Taksit şeklinde yada Kredi Kartı Kullanarak Ödeyebilirsiniz.
EĞİTİM HANGİ GÜNLERDE YAPILIYOR ?
Kurslarımızı Hafta içi ve hafta sonu olarak farklı günlerde eğitimler veriyoruz.